logo
facebook


  • Acasa
  • Informatii
    • Misiune
    • Istoric
    • ACTUALITATEA DE AZI
    • P.A.S
    • Plan de interventie
    • Cabinetul de asistență psihopedagogică
    • SARS-COV-2
    • Orar 2025-2026
    • ANUNT SI TEMATICA CONCURS INFORMATICIAN DEBUTANT + REZULTATE 24.09.2026
    • POST VACANT ÎNGRIJITOR I + REZULTATE FINALE 07.10.2026
    • Link-uri utile
  • CEAC
    • RAEI
  • Oferta educationala
  • Proiecte
    • PNRR-DOTAREA „LTVD” CU LABORATOR INTELIGENT SMART LAB
    • Proiect POCU
    • Proiect ROSE
    • Erasmus+
      • Acreditare Erasmus+
      • Erasmus+ 2025-1-RO01-KA121-VET-000336110
      • Erasmus+ 2024-1-RO01-KA121-VET-00020672
      • Erasmus+2023-1-RO01-KA121-VET-000140657
      • Erasmus+ Nr.2022-RO01-K121-VET000065507
      • Erasmus+Nr.2021-1-RO01-KA122-VET-000017294
    • Proiect SEE
  • Catedra tehnica
  • Activitati
  • Contact


Course

Course IDCourse NameInstructorRoom NumberTime
012Programming AlgorithmMr. SommaAL909.00-12.00
011Fundamental of LawMr. LualaL1213.00-16.00
010GuitarMr. AUEGJ98913.00-15.00
009SportMr. CornSP0913.00-16.00
008History of HumanJ.DarwinHG5613.00-16.00
007Basic of ComputerM. JordanGJ98909.00-12.00
006EnglishJohn CarterHB29013.00-15.00
005ReligionJ. MuniT25009.00-12.00
004BiologyJohn DoeT66009.00-12.00
003ChemistryMs. CasperGJ98913.00-15.00
002PhysicsM. JordanHB29009.00-12.00
001CalculusNibh CrasT25013.00-16.00